Feedback

Doručení domů / do kanceláře
kurýrem
za 89 Kč.


Platit můžete převodem zdarma nebo hotově
či kartou u kurýra za příplatek 49 Kč.

Dárek ke každé objednávce nad 1500 Kč (Nůž na ovoce 10cm) zasíláme automaticky, není potřeba si o něj říkat či volat. Děkujeme.

Objednávky přijímáme také na tel.: 606 078 869.

Dárek Nůž na ovoce 10cm zasíláme automaticky ke každé objednávce nad 1500 Kč.

1 / 2

Přiblížit

Vyprodáno

BUOM 16cm

649,00 Kč

BUOM je v mnoha ohledech podobná japonskému santoku, noži tří ctností, který je vhodný zejména na zeleninu, maso a ryby. Samozřejmě kromě těchto tří surovin je to všestranný kuchařský nůž. Díky své ve... Více informací

Vyprodáno
Sklad:
Nedostupné
Doprava:
Zásilkovna / Kurýr
Dodání:
Nedostupné
ID zboží:
2909 41
Cena Kč:
649
Regál:
41

Popis produktu

BUOM je v mnoha ohledech podobná japonskému santoku, noži tří ctností, který je vhodný zejména na zeleninu, maso a ryby.

Samozřejmě kromě těchto tří surovin je to všestranný kuchařský nůž. Díky své velké a silné čepeli vám umožní pracovat rychle a snadno bez únavy a také snadno nakrájí vše, co potřebujete k večeři nebo svačince: chléb, sýr, rajčata, sýr, klobásu.

Hřídel nože je zaražena do rukojeti a je zajištěna proti rozštípnutí pomocí svěrky. Každá rukojeť je vyřezána ručně a čepele jsou vyříznuty velkými nůžkami na plech bez děrování. Nože mohou mít drobné vady. Ty však nesnižují jejich vhodnost pro každodenní použití a provozní sílu, ale posilují jejich individualitu a specialitu.

Délka čepele: 16 cm
Tloušťka čepele: 2 mm
Hmotnost 150 gramů