Feedback

Doručení domů / do kanceláře
kurýrem
za 89 Kč.


Platit můžete převodem zdarma nebo hotově
či kartou u kurýra za příplatek 49 Kč.

Dárek ke každé objednávce nad 1500 Kč (Nůž na ovoce 10cm) zasíláme automaticky, není potřeba si o něj říkat či volat. Děkujeme.

Objednávky přijímáme také na tel.: 606 078 869.

Dárek Nůž na ovoce 10cm zasíláme automaticky ke každé objednávce nad 1500 Kč.

1 / 3

Přiblížit

Vyprodáno

CA VOI (Velryba) 19cm

1 349,00 Kč

CA VOI byl inspirován srbským sekáčkem, který je v Evropě dobře známý. Perforace umožňuje snadné zavěšení nože a přispívá k jeho jedinečnému vzhledu a názvu (Velryba).Ca Voi se však, i když to na prvn... Více informací

Vyprodáno
Sklad:
Nedostupné
Doprava:
Zásilkovna / Kurýr
Dodání:
Nedostupné
ID zboží:
2909 45
Cena Kč:
1349
Regál:
45

Popis produktu

CA VOI byl inspirován srbským sekáčkem, který je v Evropě dobře známý. Perforace umožňuje snadné zavěšení nože a přispívá k jeho jedinečnému vzhledu a názvu (Velryba).

Ca Voi se však, i když to na první pohled nevypadá, drží bez problémů.

Neuvěřitelně masivní čepel a velmi vysoká hmotnost nemusí nutně dělat z Ca Voi vzdušného střihového akrobata. Jeho přednosti jsou v jiných oblastech. Sekání jakéhokoli druhu je jednoduché cvičení a docela dobře funguje i krájení tvrdé zeleniny.

Díky široké čepeli lze řízky snadno sbírat a přepravovat přímo na pánev nebo na gril.

Nůž je vhodný jako doplněk ke stávající řadě nožů a už jen díky svému archaickému vzhledu je zatraceně cool poutačem v kuchyni a na grilu.

Každá rukojeť je vyřezána ručně a čepele jsou vyříznuty velkými nůžkami na plech bez děrování. Nože mohou mít drobné vady. Ty však nesnižují jejich vhodnost pro každodenní použití a provozní sílu, ale posilují jejich individualitu.

Délka čepele: 19 cm
Tloušťka čepele: 4 mm
Hmotnost: 510g