Feedback

Doručení domů / do kanceláře
kurýrem
za 89 Kč.


Platit můžete převodem zdarma nebo hotově
či kartou u kurýra za příplatek 49 Kč.

Dárek ke každé objednávce nad 1500 Kč (Nůž na ovoce 10cm) zasíláme automaticky, není potřeba si o něj říkat či volat. Děkujeme.

Objednávky přijímáme také na tel.: 606 078 869.

Dárek Nůž na ovoce 10cm zasíláme automaticky ke každé objednávce nad 1500 Kč.

1 / 2

Přiblížit

Dostupné: ihned

LONG VU 25cm

999,00 Kč 749,00 Kč

LONG VU je nejnovější model mezi noži AUTHENTIC BLADES. Dlouho jsme hledali dlouhý úzký tvar nože. Výsledkem je lehký LONG VU s 25 cm dlouhou a pouze 1 mm tenkou čepelí. Tento nůž lze použít k krájení... Více informací

Sklad:
Praha
Doprava:
Zásilkovna / Kurýr
Dodání:
24 hodin
ID zboží:
2909 47
Cena Kč:
749
Regál:
47

Popis produktu

LONG VU je nejnovější model mezi noži AUTHENTIC BLADES. Dlouho jsme hledali dlouhý úzký tvar nože. Výsledkem je lehký LONG VU s 25 cm dlouhou a pouze 1 mm tenkou čepelí.

Tento nůž lze použít k krájení ryb a masa na velmi tenké plátky. Při jemném tlaku je čepel velmi flexibilní a dokonale se přizpůsobí krájenému pokrmu. Jeho čepel z uhlíkové oceli lze nabrousit extrémně ostře, takže může hladce klouzat například šunkou nebo pečínkou. Ale i velké ovoce s jemnou slupkou, jako je mango, lze najednou nakrájet na plátky libovolné tloušťky.

Rukojeť z lehkého cedrového dřeva padne pohodlně a bezpečně do ruky v každé poloze. Každá rukojeť je vyřezána ručně a čepele jsou vyříznuty velkými nůžkami na plech bez děrování. Nože mohou mít drobné vady. Ty však nesnižují jejich vhodnost pro každodenní použití a provozní sílu, ale posilují jejich individualitu.

Délka čepele: 25 cm
Tloušťka čepele: 2 mm
Hmotnost: 100g