Feedback

Doručení domů / do kanceláře
kurýrem
za 89 Kč.


Platit můžete převodem zdarma nebo hotově
či kartou u kurýra za příplatek 49 Kč.

Dárek ke každé objednávce nad 1500 Kč (Nůž na ovoce 10cm) zasíláme automaticky, není potřeba si o něj říkat či volat. Děkujeme.

Objednávky přijímáme také na tel.: 606 078 869.

Dárek Nůž na ovoce 10cm zasíláme automaticky ke každé objednávce nad 1500 Kč.

1 / 4

Přiblížit

Dostupné: 3 dny

Tao 18cm

799,00 Kč

TAO NHA je jedním z nejoriginálnějších asijských nožů v našich modelech Authentic Blades. Obrovským plusem tohoto kovaného výrobku je obrovská univerzálnost použití. Pro nás Evropany nůž na první pohl... Více informací

Sklad:
Online
Doprava:
Zásilkovna / Kurýr
Dodání:
3 dny
ID zboží:
2909 44
Cena Kč:
799
Regál:
44

Popis produktu

TAO NHA je jedním z nejoriginálnějších asijských nožů v našich modelech Authentic Blades. Obrovským plusem tohoto kovaného výrobku je obrovská univerzálnost použití. Pro nás Evropany nůž na první pohled vypadá jako sekáček. Nicméně není. S ním by se měly sekat pouze bylinky. Na všechno ostatní se hodí řez jako klasický evropský nůž.

Ať už jde o zeleninu, ovoce, maso nebo chléb, jemné a rovné krájení jsou možné.

Díky čepeli o délce 18 cm lze rychle a snadno zpracovat i větší kusy. Po nasekání lze čepel použít k nabírání řezaného materiálu. P

Nůž má velmi tenkou čepel (cca 1,2 mm) a lze jej mimořádně dobře naostřit, například pomocí jedné z našich keramických tyčí Authentic Blades. Velmi pohodlně se drží v ruce a jeho překvapivě nízká hmotnost umožňuje práci bez únavy.

Stejně jako všechny naše autentické čepele je nůž nabroušený z obou stran.

Čepel je kromě brusných ploch leštěná a je tak lépe chráněna proti rzi.

Hmotnost: 155g