Feedback

Doručení domů / do kanceláře
kurýrem
za 89 Kč.


Platit můžete převodem zdarma nebo hotově
či kartou u kurýra za příplatek 49 Kč.

Dárek ke každé objednávce nad 1500 Kč (Nůž na ovoce 10cm) zasíláme automaticky, není potřeba si o něj říkat či volat. Děkujeme.

Objednávky přijímáme také na tel.: 606 078 869.

Dárek Nůž na ovoce 10cm zasíláme automaticky ke každé objednávce nad 1500 Kč.

1 / 1

Přiblížit

Dostupné: 3 dny

THANG 16cm

459,00 Kč

Nůž, který lze díky rovné a především tenké čepeli využít mnoha způsoby. Je obzvláště flexibilní, extrémně ostrý a spojený s rukojetí pomocí nýtů.  Pro asijskou kuchyni se jedná o základní nůž. S... Více informací

Sklad:
Online
Doprava:
Zásilkovna / Kurýr
Dodání:
3 dny
ID zboží:
2909 42
Cena Kč:
459
Regál:
42

Popis produktu

Nůž, který lze díky rovné a především tenké čepeli využít mnoha způsoby. Je obzvláště flexibilní, extrémně ostrý a spojený s rukojetí pomocí nýtů.  Pro asijskou kuchyni se jedná o základní nůž.

S THANG jsou možné velmi přesné řezy. V zčernalé oblasti je čepel lépe chráněna proti viditelnému znečištění éterickými oleji, jako jsou ty, které se nacházejí v česneku, cibuli a zázvoru. Pro velmi tvrdé a velké odřezky používejte prosím naše nože se silnější čepelí. 

Každá rukojeť je vyřezána ručně a čepele jsou vyříznuty velkými nůžkami na plech bez děrování. Nože mohou mít drobné vady. Ty však nesnižují jejich vhodnost pro každodenní použití a provozní sílu, ale posilují jejich individualitu. 

Délka čepele: 16 cm
Tloušťka čepele: 1 mm
Hmotnost: 70g